Φορτιστής Mobile Origin PD20W Wall Charger MO12 – USB-A + USB-C Black (FRL-PD20W-MO12-BLK)
Κωδικός: 997986
10.60
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
4.9
Με βάση 482 κριτικές
powered by Google
Πολλαπλοί Τρόποι Πληρωμής
  • Πιστωτική/Χρεωστική κάρτα
  • Αντικαταβολή με την παράδοση
  • Τραπεζική κατάθεση
MPN: FRL-PD20W-MO12-BLK
BARCODE: 8594215997986
Mobile Origin MO12: Ο Πολυμορφικός Σταθμός Φόρτισης για κάθε Συσκευή
Αναβαθμίστε την εμπειρία φόρτισης με τον Mobile Origin Wall Charger MO12. Σχεδιασμένος για να καλύπτει τις ανάγκες του σύγχρονου χρήστη, ο συγκεκριμένος αντάπτορας συνδυάζει την ισχυρή απόδοση των 20W με τη δυνατότητα ταυτόχρονης τροφοδοσίας δύο συσκευών. Η κομψή του μαύρη εμφάνιση και το στιβαρό περίβλημα προστατεύουν από γρατσουνιές και καθημερινή καταπόνηση, καθιστώντας τον τον πιο αξιόπιστο σύντροφο για τις συσκευές σας.
Γιατί να επιλέξετε τον MO12;
Ασφάλεια και Αξιοπιστία
Τεχνικές Προδιαγραφές
ΜάρκαMobile Origin
Κωδικός ΠροϊόντοςFRL-PD20W-MO12-BLK
Τύπος Θυρών1x USB-C & 1x USB-A
Μέγιστη Ισχύς20W (Power Delivery 3.0)
Βάρος49 g
Διαστάσεις60 x 42 x 26 mm
Συχνές Ερωτήσεις
Είναι ο MO12 κατάλληλος για ταχεία φόρτιση iPad;
Ναι, η έξοδος των 20W είναι ιδανική για την ταχεία φόρτιση iPad και άλλων tablet που υποστηρίζουν PD, προσφέροντας ταυτόχρονα προστασία από γρατσουνιές στην είσοδο της θύρας.
Μπορώ να χρησιμοποιήσω παλαιότερα καλώδια USB;
Φυσικά. Η θύρα USB-A είναι συμβατή με όλα τα κλασικά καλώδια, παρέχοντας ισχύ έως 18W για τις παλαιότερες συσκευές σας.