Φορτιστής Mobile Origin PD20W Wall Charger MO11 – USB-C Black (FRL-PD20W-MO11-BLK)
Κωδικός: 997993
9.90
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
4.9
Με βάση 485 κριτικές
powered by Google
Πολλαπλοί Τρόποι Πληρωμής
  • Πιστωτική/Χρεωστική κάρτα
  • Αντικαταβολή με την παράδοση
  • Τραπεζική κατάθεση
MPN: FRL-PD20W-MO11-BLK
BARCODE: 8594215997993
Mobile Origin MO11: Ταχύτητα και Απόλυτη Προστασία για τη Μπαταρία σας
Ο Mobile Origin Wall Charger MO11 είναι η ιδανική επιλογή για όσους αναζητούν έναν αξιόπιστο φορτιστή USB-C που σέβεται τη μακροζωία της συσκευής. Με ισχύ 20W και υποστήριξη τεχνολογίας Power Delivery, προσφέρει την απαραίτητη ενέργεια στα σύγχρονα smartphone, διασφαλίζοντας σταθερή τάση που αποτρέπει τις εσωτερικές φθορές που προκαλούν οι ασταθείς φορτιστές χαμηλής ποιότητας.
Κορυφαία Πλεονεκτήματα
  • Αποδοτική Φόρτιση PD 20W: Σχεδιασμένος για να μεγιστοποιεί την ταχύτητα, μπορεί να αναπληρώσει το 50% της μπαταρίας ενός συμβατού smartphone σε μόλις 30 λεπτά. Η σταθερή ροή ενέργειας προστατεύει τη χημεία της μπαταρίας σας, διατηρώντας την υγεία της σε βάθος χρόνου.
Σχεδιασμένος για την Ασφάλεια των Συσκευών σας
Τεχνικές Προδιαγραφές
ΚατασκευαστήςMobile Origin
ΚωδικόςFRL-PD20W-MO11-BLK
Έξοδος (Output)USB-C 20W Max (Power Delivery)
Τάσεις Εξόδου5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A
Διαστάσεις78 x 42 x 27 mm